Hakkımızda

Ne zaman Başladık?

  • Mik-el Elektronik asansör kumanda sistemleri üzerinde çalışmaya 1987 yılında başladı. Aynı yıl içerisinde test edilen ilk prototip kumanda sisteminin başarılı olması üzerine Mik-el bu alanda çalışmaya devam etme kararı aldı.
  • Mik-el ilk seri üretimine 1988 yılında başladı ve Türkiye’nin ilk mikroişlemcili asansör kumanda sistemi üreten firması olarak asansör sektöründeki yerini aldı. Üretimde gösterdiği titizliği, hassas teknik desteği ve yüksek performanslı ürünleri sayesinde kısa zamanda kabul gören ve aranan bir marka haline geldi.

Çalıştığımız Ülkeler

  • Mik-el bugüne kadar başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu, Orta Asya, Avrupa, Afrika ve Balkanlar gibi birçok pazara 100.000’in üzerinde asansör kumanda sistemi teslim etti.
  • Ürünlerimizin hizmet verdiği bazı ülkeler arasında Hindistan, Bangladeş, Pakistan, İsveç, Çek Cumhuriyeti Suudi Arabistan, Mısır, BAE, Umman, Kuveyt, Makedonya, Ukrayna, Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan ve İngiltere sayılabilir.

Sürdürülebilirlik

  • Mik-el ürünlerinin güvenilirliği, sağlamlığı, sürekli teknik desteği ile kazandığı ününü;

– Ar-Ge departmanındaki mühendisleri ve çok sayıdaki deneyimli teknisyeniyle,
– İyi eğitimli, her zaman müşterilerine doğru ürünleri ve doğru çözümleri önermeye çalışan satış kadrosuyla,
– Deneyimli ve etkin servis elemanlarıyla,
– Ve müşterilerinin memnuniyeti için çalışan 50’den fazla personeliyle, her gün daha da sağlamlaştırmaktadır.mikel2

Teknoloji

  • Asansör kumanda sistemi, asansörün en karmaşık bölümüdür. Bu yüzden, her zaman sağlam ve sorunsuz olması ve en son teknoloji ile üretilmesi gereken bir üründür. Bu nedenle hedefimiz sadece üretim yapmak değil, her zaman teknolojik ilerlemeleri takip etmek ve yeni teknolojiler geliştirmektir.

Sektörel Fayda

  • Mik-el tüm gücünü devamlı olarak yeni ürünler, yeni çözümler, yeni teknolojiler geliştirmek ve asansör sektörüne yeni kazanımlar sağlamak için harcamaktadır.

mikel1

Fuarlar